Для друку в більшості випадків використовується плівка ORACAL німецького виробництва. Для здешевлення вартості виробу за бажанням замовника можемо виконати друк на плівці китайського виробництва. Всі плівки постійно є в наявності.

Широкоформатний друк в Рівному на плівці за призначенням можна розділити на кілька видів:

Друк фотозображень для виклейки вітрин, табличок, щитів і т.п. рекламоносіїв – виконується в основному сольвентним друком при якості друку 360 dpi.

На плівці друкуються і невеликі наклейки. В такому випадку після нанесення зображення, виконують контурну підрізку друку на плотері, що дає змогу знімати окремі наклейки з листа.

Якщо друк на самоклеючій плівці потрібен для виклейки на касетони і вивіски з внутрішньою підсвіткою, то для того, щоб в вечірній час кольори залишались яскравими, замовлення друкується з роздільною здатністю до 1440 dpi.

Окремим видом широкоформатного друку є друк на перфорованій плівці «OneWayVision». Використовується для виклейки зображень на вітрини і вікна маршруток, трамваїв, тролейбусів. Властивість цієї плівки в тому, що ззовні ми бачимо нанесене на неї широкоформатним друком зображення і при цьому вона практично не перешкоджає потраплянню світла в магазин чи авто, а зсередини отримуємо ефект злегка затемненого скла.

Монтаж самоклеючої плівки з широкоформатним друком на поверхню рекламоносія. Самоклеюча плівка монтується на вітрину двома методами: на сухо, коли знімаємо підложку і безпосередньо клеїмо на поверхню, і на воду, в такому випадку саму поверхню і клейову основу плівки попередньо змочуємо, це дозволяє легше виставити плівку на поверхні. Слід звернути увагу, що зразу після друку плівка розм’якшується, тому до виклейки краще приступити через добу, коли фарба повністю висохне і плівка поверне свої початкові властивості. В принципі плівку на поверхню можна наклеїти і самому, проте якщо площа зображення велика, краще цю роботу довірити людям з досвідом.

Залишити відповідь