Роздільча здатність растрових зображень
Розумно-достатньою роздільною здатністю растрових зображень є значення лініатури виводу помножене на 1,5 (наприклад для видання, яке друкується з лініатурою растру 150 ліній на дюйм, достатньо використовувати роздільну здатність 225 dpi). Для отримання особливо якісного зображення можна збільшити роздільчу здатність растрових зображень до подвоєної лініатури виводу (наприклад: 300 dpi при 150 lpi, 400 dpi при 200 lpi тощо). Роздільна здатність, яка вища подвоєної лініатури виводу не впливає на якість зображення, лише втомлює процесор машини і сприяє вичерпуванню ОЗУ.
Роздільча здатність штрихових зображень
Роздільча здатність штрихових зображень має бути в межах від 600 до 1200 dpi. На штрихових зображеннях меншої, ніж 600 dpi роздільчої здатності, може з`являтися видимий ефект “пилки”.
Формати зображень
Всі кольорові растрові зображення перед заверстуванням їх в полосу повинні бути збережені як CMYK зображення (не залишайте їх в RGB mode). Всі чорно-білі растрові зображення повинні зберігатись як Grayscale зображення. Всі штрихові зображення мають бути збережені як bitmap зображення. Допустимими форматами файлів є TIFF і EPS.
Поворот зображень
Всі зображення, які повинні бути повернуті, мають повертатися не засобами програми верстки, а в Photoshop і перед їх заверстуванням в полосу. Поворот зображень в полосі програми верстки приводить до збільшення затрат обчислювальної потужності процесора під час друку файла і до зниження якості TIFF зображення.
Встановлення розмірів зображення
Всі використані зображення в програмі верстки повинні приводитись до потрібного розміру та роздільчої здатності у Photoshop.
CorelDRAW – пакет ілюстративної графіки. Не слід верстати в Corel DRAW. Якщо, все-таки, цього уникнути неможливо, то в дизайні, який подається на вивід, мають бути дотримані такі вимоги: всі шрифти повинні бути конвертовані в кривих (curves). Всі об’єкти мають бути згруповані.
УВАГА! Файли приймаються тільки в .psd, .pdf, .cdr, .tiff, .epsабо jpg форматі, але в хорошій якості. Макети прислані в форматі .doc, ppt (Word, PowerPoint) прийматись до друку не будуть.