У наш час пластикові картки застосовуються практично повсюдно. Пластикові картки застосовуються при платіжних операціях, організації доступу в промислових будинках, індивідуалізації особистості й багатьох інших випадках.
Сьогодні виробництво пластикових карток не є дорогим задоволенням, тому зробити замовлення на їхнє виготовлення може будь-яка, навіть невелика, компанія. Замовити виготовлення будь-яких пластикових карток можна в рекламно-виробничому підприємстві «Кобзар».
РВП «Кобзар» пропонує послуги з виробництва й персоналізації високоякісних повноколірних пластикових карток різного призначення. Наша компанія виконає повний спектр послуг, від розробки макету та виготовлення до упакування й доставки.
Виготовлення платикових карток в Рівному будь-яких видів і призначень (дисконтні, магнітні, предоплатні карти, смарт-карти, скетч-карти і інші), а також провадити будь-яку персоналізацію (ембосування, друк номерів, друк штрих-коду, друк пін-кодів, нанесення scratch-панелі, смуги для підпису, нанесення й кодування магнітної смуги, тиснення фольгою). При виготовленні пластикових карт дотримуються всі вимоги технологічного процесу, при цьому використовуються тільки сертифіковані видаткові матеріали. Можливе виконання термінових замовлень.
Персоналізація – нанесення на пластикову карту певної змінної інформації – наприклад порядкового номеру, персональної інформації, тощо.
Магнітна стрічка – доріжка, розташована на зворотньому боці пластикової карти що містить в закодованому вигляді інформацію про власника, номер картки, терміни дії, карткового рахунку і т.д. Для стандартних зчитувальних пристроїв (рідерів) магнітна стрічка використовується шириною 12,7 мм (0,5 дюйма) і розташовується на відстані 4 мм від краю картки. На магнітній стрічці знаходиться три доріжки, на які можна нанести ту чи іншу інформацію.
Scratch-панель – непрозорий захисний шар, що стирається і закриває пароль, код або іншу інформацію. Scratch-панель застосовується при виробництві карт передоплати (Інтернет-карти, мобільний зв’язок, IP-телефонії).
Штрих-код – закодована індивідуальна інформація, у вигляді штрихів змінної товщини. Як правило, використовується в ідентифікаційних і дисконтних картах.
Ембосування (від англ. еmboss – вибивати, карбувати) – нанесення рельєфної буквено-цифрової інформації способом видавлювання. Після цього часто роблять тіпінг – покриття ембосованих символів золотими, срібними або чорними металізованими фарбами для кращого їх виділення на фоні надрукованого зображення карти. Ембосування символів можливе тільки при горизонтальній орієнтації картки.
Голограма – об’ємне зображення, отримане в результаті взаємодії світлових хвиль. Тут – голографічна наклейка, що містить детальне зображення об’ємних предметів і наноситься на пластикову карту. Захищає від підробок.
Мікрошрифт – шрифтовий рядок тексту, зменшений до такого ступеня, що може бути прочитаний тільки за допомогою лупи. Використовується як захист від підробок, так як надрукувати мікрошрифт можна тільки дуже дорогими і якісними офсетними друкованими машинами.
Ультрафіолетова фарба – фарба для друку зображення, видимого тільки за допомогою ультрафіолетового освітлення.
Тиснення – це процес нанесення зображення тисненням за допомогою штампа (кліше) розігрітого до певної температури з використанням спеціальної фольги. Для гарячого тиснення використовується фольга тільки стандартних кольорів (золото, срібло, синій і ін.).