Комплексне оформлення фасаду в Рівному на сьогоднішній день, стає все більш і більш популярним. Це викликано, насамперед тим, що комплексні рішення в оформленні фасадів дозволяють створити гармонійну композицію. Різноманітні рекламні конструкції зможуть привнести індивідуальність і впізнаваність Вашого бренду, магазину, салону, кафе і т.д. Їх плюс в тому, що вони можуть бути різної форми та виду. Їх можна адаптувати під будь-який товар, завдяки чому реклама буде помітною та оригінальною, і завжди буде відрізняти Вас від реклами конкурентів.

Рекламні конструкції можуть бути різних видів: вивіски, обшивка фасаду, обклеювання вікон плівкою, світлодіодне підсвічування, лайтбокси, рамки для плакатів, банера, нестандартні стели, кронштейни та штендери, різноманітні стенди та інші елементи, створені за бажанням замовника (об’ємні фігури, збільшені макети продукції, інсталяції тощо). За допомогою дизайнерів можна розробити єдину концепцію оформлення всього фасаду, з урахуванням архітектурних особливостей будівлі і матеріалів, які більш вигідно підкреслять індивідуальний стиль компанії.

При цьому всі елементи оформлення фасаду повинні представляти собою не нагромадження великої кількості розрізнених об’єктів, а гармонійне їх поєднання, що має загальну концепцію. Природно, вирішувати такі завдання здатні тільки спеціалізовані підприємства, що мають у своєму розпорядженні відповідну технологічну базу, а також підготовлених фахівців з великим досвідом в області розробки і впровадження комплексних дизайнерських рішень для фасадів офісних будівель і торгових центрів, супермаркетів і магазинів, ресторанів і кафе, клубів, кінотеатрів, фітнес-клубів та інших об’єктів.

Замовити комплексне оформлення фасаду від розробки конструкторського проекту до монтажу ви можете у нас.

РВП «Кобзар» володіє широким спектром спеціалізованого устаткування, що дозволяє виконувати роботи з виготовлення несвітлової, світлової та світло-динамічної зовнішньої реклами, роботи з лазерної та фрезерної порізки матеріалів, а також обладнанням для широкоформатного друку, яке дозволяє реалізовувати рекламні і оформлювальні проекти будь-якої складності і масштабів.

Залишити відповідь