БАНЕР (тентова тканина) – це ПВХ тканина армована поліестеровою ниткою. Найчастіше використовується в зовнішній рекламі.

Розділяється на два види: ламінований і литий банер.

Ламінований банер в Рівному використовується зазвичай при розміщенні реклами всередині приміщень і невеликій площі зображення до 10 м.кв. Його переваги: менша вартість, більш яскраві глянцеві кольори (хоча буває і матовий ламінований банер). Недоліки: глянцева поверхня блікує на сонці. Потрібно акуратно проводити монтаж, щоб не зробити заломів (на глянцевій поверхні їх буде видно). Не витримує значного вітрового навантаження, доволі легко рветься. При обрізці утворюються торочки, а обрізаний край злегка підкручується.

Литий банер в Рівному використовують при друці середнього розміру рекламних площин, наприклад, для розміщення на білбордах. На ньому зображення матове, це дозволяє уникнути бліків від сонця. При монтажі на нерівні поверхні матова поверхня візуально приховає всі недоліки монтажу. Його переваги: витримує більші вітрові навантаження, міцний, має великий термін служби. Недоліки: порівняно з ламінованим дещо вища вартість, доволі суттєва вага, орієнтовно 0,5 кг на м.кв.

Широкоформатний друк в Рівному на банерній сітці.

Використовується при друці дуже великих рекламних площин. Банерна сітка дозволяє зменшити вагу рекламоносія (майже вдвічі в порівнянні з литим банером) і більш стійка до поривів вітру, так-як пропускає їх, не затримує на собі. Другий варіант застосування – у вітринах магазинів. Друк на банерній сітці дозволяє пропустити денне світло в магазин і одночасно виконує роль рекламоносія.

Залишити відповідь