Сольвентний друк, сольвентні чорнила, сольвент – основний спосіб друку для зовнішньої реклами. Методом сольвентного друку наносять зображення на банери, вінілові самоклеючі плівки, будівельну сітку та інші матеріали. Фарба містить розчинник, хімічну речовину – сольвент, яка проникає в структуру матеріалу.

Сольвентна фарба володіє цілим рядом характеристик, необхідних для outdoor формату – вона не вигоряє, не сохне, не розмивається водою і т.д., тобто стійка до кліматичних умов. Якщо друкар говорить Вам про «сольвент», він має на увазі саме сольвентний друк, а не саму хімічну речовину.

Самі сольвенти представляють собою суміш ароматичних вуглеводнів, що характеризуються малим вмістом нафтенів, з парафінами і неграничними циклічними вуглеводнями, які додаються до чорнила для пониження в’язкості. Сольвент розчиняє пігмент в чорнилі, в результаті чого з’являється можливість перенести більший обсяг барвника. Крім цього регулюється процес висихання, а стійкість фарби підвищується.

 Максимальна ширина друку до 3,2 м.

Зображення більшого розміру ми робимо суцільним за допомогою зварки.

Гарантія понад 3-и роки при зовнішньому застосуванні.

 Сольвентний друк в Рівному — це стійкий спосіб нанесення зображення на поверхню матеріалу способом розчинення верхнього шару чорнилом. Найчастіше використовується при виготовленні банерів, плакатів, наклейок на рекламні щити великого формату. Такий рекламний носій прослужить дуже довго, фактично ж, сольвентний друк зробить зображення частиною носія. Така технологія — відмінне рішення для зовнішньої реклами та зовнішнього декору.

Таким чином, основне застосування друку сольвентів — виготовлення рекламної продукції зовнішнього використання. Це можуть бути також і сіті-лайти, перетяжки, арки, дахові установки, реклама на транспорті та оформлення вітрин. Потенційний покупець завжди зверне увагу на чітку, яскраву картинку.

РВП «Кобзар» пропонує такі послуги з широкоформатного сольвентного друку:

 • плакати будь-яких розмірів на папері city-light і вологостійкому папері blueback;
 • постери для сіті-лайтів;
 • друк на самоклейці типу ORACAL, світлопропускній плівці;
 • друк на банерній тканині Frontlit та Backlit
 • друк на банерній сітці;
 • друк на прапорній тканині.

Замовляйте екосольвентний друк у нас і Ви отримаєте високоякісну продукцію протягом 24 годин після затвердження макету. Для оптових замовників і рекламних агентств діють спеціальні пропозиції.

Матеріли, які ми використовуємо для друку:

 1. Папір City-light – папір для сітілайтів, афіш, плакатів. спеціально створений для світлової реклами: світлових коробів (сіті-лайтів) та конструкцій з внутрішньою підсвіткою.
 2. Вологостійкий папір BlueBack – папір для зовнішнього використання, стійкий до вологи, внутрішня сторона блактиного кольору, який при намоканні не дає зображенню просвічуватись. Папір BlueBack використовують для поклейки біл-бордів
 3. Банерна тканина Frontlit – непрозорий матеріал білого кольору, який використовується в рекламних конструкціях з фронтальною підсвіткою). Він широко використовується для виготовлення щитової та великогабаритної настінної реклами.
 4. Банерна тканина Backlit – матеріал, спеціально створений для світлової реклами: світлових коробів та конструкцій з внутрішньою підсвіткою.
 5. Банерна сітка (mesh) – це міцний матеріал, який завдяки перфорації має меншу вагу і має меншу парусність. На банерній сітці друкують плакати, банери, брендмауери.
 6. Самоклеюча плівка – міцна самоклеюча поліхлорвінілова плівка з поліакриловою клейкою основою. Друк на самолеючій плівці широко використовується в рекламі на транспорті, світловій рекламі, рекламі на вітринах магазинів. Друкуємо на білих та прозорих плівках (глянцева, матова), світлопропускній для поклейки лайтбоксів.
 7. Самоклеюча сітка One Way Vision – це перфорована самоклеюча плівка, яка дає змогу світлу проникати скрізь зображення. Широко використовується в брендуванні вітрин та транспорту.

Залишити відповідь