КАТАЛОГИ – це своєрідний прайс-лист продукції, саме вони використовуються при купівлі того чи іншого товару як великими фірмами, так і приватними особами. Наприклад, каталоги, що випускаються різними торговими мережами або компаніями, які пропонують увазі споживача широкий асортимент товарів.

Сучасні каталоги відрізняються барвистістю, приємним зовнішнім виглядом і, що найголовніше, зручною структурою та повнотою інформації про пропоновані товари. Каталоги, виконані за сучасними технологіями, привертають увагу покупця, змушуючи зробити вибір на користь того чи іншого товару.

Головне завдання – надати читачеві повну, потрібну, структуровану інформацію. Дизайн звичайно розробляється для всього каталогу, зберігаючи єдність для кожної сторінки. Виготовлення каталогів – це не простий набір тексту, друк – лише остання стадія створення каталожної продукції. Друк передбачає цілий комплекс робіт з опрацювання дизайну і структури, визначенням необхідного мінімуму інформації і т.д. Деякі фірми прикладають до каталогів диски з аудіо-і відеозаписами, що посилює вплив на покупця. Таким чином, якісний каталог здатний перетворити потенційного споживача у постійного клієнта компанії зі стабільною частотою замовлень. Тому виготовлення каталогів в Рівному – трудомісткий і творчий процес.

Залишити відповідь