Інформаційні стенди будь-яких розмірів та видів.

Існують декілька найбільш популярних видів інформаційних стендів, наприклад: куточок споживача, куточок охорони праці, банківські щити, стенди для оголошень, стенди для школи, стенди для дитячого садка, дошки пошанитощо.

Стенди можуть оснащуватися кишенями різних форматів, зазвичай виготовленими з прозорого акрилу. Такі стенди з кишенями використовуються для розміщення друкованих матеріалів, які відвідувачі можуть брати в руки, або ж просто знайомитися з запропонованою інформацією. Існують також інформаційні стенди, на які змінна інформація кріпиться за допомогою металевих затискачів.

Ми виготовляємо настінні інформаційні стенди з листового ПВХ. Цей матеріал легкий і міцний, а його гладка поверхня дозволяє наносити будь-які зображення або написи за допомогою самоклеючої плівки. Для підвищення стійкості до пошкоджень, а також для більш презентабельного вигляду стенду плівку ламінують. На заключному етапі проводиться кріплення кишень. Для зміцнення конструкції, а також для поліпшення її зовнішнього вигляду, може використовуватися обрамлення з алюмінієвого профілю. Розміри і форми інформаційних стендів можуть бути будь-якими. Для більшої презентабельності стенд може бути доповнений об’ємними елементами або підсвічуванням.

Штендер або спотикач в Рівному – популярний, не вимагаючий великих витрат в експлуатації, легкі і недорогі переносні рекламні конструкції. Рекламні штендери розміщуються найчастіше на вулиці, в безпосередній доступності від магазину або місця надання послуг, але можуть бути використані і всередині приміщень.

Незавжди стаціонарні вивіски перебувають у полі нашого зору, адже вони більше працюють на трохи більшій відстані або на пасажирів проїжджаючого по вулиці транспорту, а ось штендери дуже добре працюють в безпосередній близькості від точок продажів і від точок надання послуг.

Штендери, встановлені буквально в 5-10 метрах від місця продажу або надання послуг, добре привертають увагу. Вони встановлюються безпосередньо на шляху прямування потенційних клієнтів і завдяки цьому розміщена на ньому реклама та інформація не може бути не помічена!

По конструкції штендери можуть бути розкладними або нерозкладними двосторонніми.

Матеріалом для підстави штендера може служити композитна панель або листова оцинкована сталь. Крім того, існує конструкція штендера при якій можлива зміна зображення за допомогою алюмінієвої клік-системи «квік-чейндж».

Розміри штендера: 0,6х1,35 м (стандартні розміри рекламного поля 0,6х1,0 м, 0,6х1,15 м, 0,75х1,2 м і 0,7х1,7 м).У рекламних колах штендер вважається одним з недорогих, але дуже ефективних способів привернути увагу та проінформувати прохожих про товари (послуги) або сезонні пропозиції та акцiї.

Останнім часом часто практикується розміщення штендерів всередині приміщень – наприклад, на виставках або в прийомних залах офісів. Такі конструкції зазвичай допрацьовуються з тим, щоб забезпечити можливість швидкої зміни рекламного матеріалу. Наприклад, замість звичних пластикових і металевих носіїв використовуються звичайні плакати. Таким чином, зміна рекламної інформації відбувається дуже швидко і не вимагає великих витрат.

Залишити відповідь