Широкоформатний друк в Рівному картин на ПОЛОТНІ (ХОЛСТ)

За допомогою широкоформатного друку можна виготовити будь-які картини, чи з вашого фото, чи копію з картинної галереї, які за зовнішнім виглядом будуть схожі на оригінали. Для цього в якості основи, на яку наноситься зображення, використовують спеціальне полотно (холст). Після друку полотно з зображенням натягуєте на рамку, яку можна придбати в багетних майстернях.

Фотодрук на полотні – це новий напрям, який дозволяє зі звичайної фотографії створити твір мистецтва. Завдяки фактурному матеріалу і спецефектам, що імітують мазки пензля, фото моментально перетворюється у шедевр і немов оживає. Технологія друку фото на полотні поєднує в собі художні прийоми живопису та фотографії та дозволяє отримати справжній шедевр, що не відмінний від справжнього.

Замовте фотодрук на полотні, яке можна натягнуте на підрамник і обрамлене в багет стане оригінальним подарунком для друзів і близьких, або ж яскравим акцентом в дизайні інтер’єру.

Широкоформатний друк ФОТОШПАЛЕР

За допомогою широкоформатного друку можна втілити дизайнерські ідеї при оформленні приміщень фотошпалерами. На відміну від звичайних, які виготовлялись офсетним друком і клеїлись окремими кусками, при широкоформатному друці шпалери виготовляються в рулонах, що зменшує кількість стиків при виклейці. Інша їх перевага – практично не блякнуть з часом, зберігаючи яскраві насичені кольори. Розмір фотошпалер обмежується тільки розмірами стін і якістю фото, яке планується збільшити до необхідних розмірів. Папір для фотошпалер може бути як гладкий так і з текстурою. Клеяться вони як і звичайні шпалери. Увага! Для фотошпалер ми використовуємо екологічно чистий друк, тому їх можна клеїти навіть в дитячих кімнатах.

Залишити відповідь