НАКЛЕЙКА – це поліграфічна продукція, виготовлена на матеріалі, що клеється. Виготовити наклейки можна з паперу, полімеру, тканини, вони широко використовуються в рекламних цілях.

В основному для виготовлення наклейок використовується вінілова плівка ORACAL різних кольорів і різної міцності клейового шару.Крім того, все більш широкого поширення набувають так звані гарантійні наклейки, що “саморуйнуються”, які використовуються для опечатування устаткування, зокрема, комп’ютерів.

Наклейки друкують для ідентифікації продуктів, попереджень або інструкцій до вживання. Ще один вид наклейок – цифрові наклейки, вони друкуються за допомогою цифрового друку.

Особливим видом наклейок є СТІКЕРИ. Стікери дуже активно використовуються для реклами продукцій та послуг. Вони дають можливість привернути увагу цільової аудиторії. Їх можна клеїти скрізь – на стінах, на поручнях та полицях, біля входу в магазинах, на вхідних скляних дверях будівлі, і навіть на стелі. Не так давно з’явилася нова технологія, завдяки якій можна клеїти стікери навіть на підлогу і на асфальт. Вони покриваються спеціальним шаром,для того щоб стікери можна було довше використовувати. 
Реклама на стікерах в транспорті ефективна з тієї причини, що тут дуже велика частота контакту споживача з інформацією про послуги і товари. Саме тут велике скупчення людей. Людина, яка довго перебуває в салоні,просто змушений вивчати рекламні наклейки. Яскравий кольоровий друк, приваблива глянсова поверхня, унікальна торгова пропозиція роблять ваші стікери ефективним інструментів продажів, помітним, що запам’ятовується і виразним. 
Найважливіше, що наклейки і стікери сьогодні – це оптимальний результат, який приносить прибуток багатьом підприємствам.

Виготовлення стікерів, наклейок в Рівному можливо замовити у РВП «Кобзар».

Залишити відповідь