РЕКЛАМНІ ПІЛОНИ, СТЕЛИ в Рівному – один з найпопулярніших і дієвих способів донести інформацію до споживача товару або послуги. Пілон (стела) може мати форму вежі у вигляді усіченої піраміди або стовпа прямокутної овальної або іншої більш складної форми. Ця конструкція не залишиться непоміченою завдяки своїм розмірам і привабливому зовнішньому вигляду.

Зазвичай пілони або стели можна побачити вздовж проїжджої частини доріг в безпосередній близькості від автосалонів, торгових і розважальних центрів, АЗС, супермаркетів, кінотеатрів і тому більше розраховані на водіїв і пасажирів проїжджаючого транспорту.

Пілони (стели) в своїй основі мають встановлений на фундамент металевий каркас, на якому розміщують технічне та рекламно-дизайнерське оснащення.

Пілони (стели) можуть бути світлові та несвітлові. Світлові пілони виготовляються з полікарбонату, а в якості підсвічування використовуються світлодіоди або люмінесцентні лампи. Матеріалом для несвітлових пілонів (стел) служать композитні матеріали (алюмінієві композитні панелі – АКП), пластик, металеві листи. Зображення наноситься за допомогою аплікації з плівки Oracal або повноколірного друку. Стели та пілони можуть бути як монолітними рекламними конструкціями , так і на окремих ногах або підставках.

Рекламно-виробниче підприємство «Кобзар» проектує, виготовляє і встановлює рекламні пілони і стели самих різних видів і розмірів. Для розрахунку вартості рекламної стели по індивідуальним параметрам, зв’яжіться з нашим менеджером.

Залишити відповідь