Ремонт (обслуговування) зовнішньої реклами.

Сервісне обслуговування рекламних конструкцій.

Монтажні роботи.

Якісно оформлений рекламний носій – будь-то величезна рекламна вивіска, штендер або маленька офісна табличка – приносить організації істотні дивіденди, формуючи імідж фірми, залучаючи нових відвідувачів, дає імпульс подальшому успішному розвитку організації. Це свого роду «одяг» фірми, за якою судять про компанію Ваші майбутні клієнти. Адже перше, найважливіше в психологічному аспекті сприйняття інформації людиною враження, Ваш відвідувач отримує від зовнішнього оформлення.

Власник компанії, вкладаючи гроші в рекламне оформлення, хоче бачити його чистим, справним, що містить актуальну інформацію. Чи принесе користь організації стара, обшарпана вивіска? Однозначно-НІ!

РВП «Кобзар» здійснює ремонт і сервісне обслуговування зовнішньої реклами, проводить монтаж і демонтаж рекламних конструкцій.Проводимо об’єктивну оцінку вартості ремонту зовнішніх та інтер’єрних вивісок, світлових і несвітлових елементів зовнішньої реклами, в тому числі робимо заміну і оновлення інформації на рекламних щитах, штендерах, вивісках і рекламних стійках.

Залишити відповідь