ФІРМОВІ (корпоративні) ПАПКИ – прекрасний компонент фірмового стилю. Корпоративна папка з логотипом вашої компанії і яскравим дизайном не залишиться без уваги, а можливо і буде використовуватися в повсякденній роботі. Замовлення друку папок користується великим попитом у представників бізнесу. Виготовлення папок – це необхідний елемент формування іміджу та престижності компанії для потенційних клієнтів і партнерів.

Ми виконуємо дизайн папок, друк та виготовлення папок з картону або щільного паперу. Виготовлення папок в Рівному здійснюється із застосуванням стандартної форми, однак, якщо замовляти невеликий тираж, доцільніше застосовувати клейові клапани. Самою ж розкішною варіацією папок є адресні шкіряні папки, які чудово підкреслять ваш фірмовий стиль.

– Папка А4 суцільна.

– Папка формату А4 із задруком з титульної сторони і кишенею. Товщина корінця папки 5-7 мм.

Для друку папок використовується крейдований папір або картон (також дизайнерський картон) щільністю 300 гр/м2. Післядрукова обробка: тиснення, конгрев, ламінація, фальцювання, висічка.

РВП «Кобзар» також займається виготовленням меню для розважальних закладів та закладів харчування. Меню для кафе чи ресторану є одним з найважливіших атрибутів після дизайну інтер’єру.  Дизайн меню краще виконувати відповідно із загальною стилістикою Вашого закладу, інформація на ньому повинна бути подана легко для сприйняття відвідувачами, щоб клієнт відразу розумів, що він буде брати і в якому приблизно вигляді йому це подадуть. Загалом, якісний дизайн – це один з найважливіших елементів при створенні меню. 
Друк меню найчастіше передбачає використання цифрового друку або шовкографії, що обумовлюється не високим тиражем. Виготовлення меню також може включати в себе і тиснення, фольгування, ламінування,використання дизайнерського паперу, загалом воно має максимально ефектно виконувати своє головне завдання – якісно представити інформацію про продукт. 

Залишити відповідь