Таблички і вказівники в Рівному – це важливий елемент навігації і зовнішнього оформлення офісних будівель і банків, кафе та ресторанів, барів та готелів, клубів, спортивних та інших закладів. За допомогою повнокольорових плівок нанесених на полімерну основу можна виготовити оригінальні і привабливі таблички та вказівники, які підійдуть для широкого спектра зовнішнього застосування.

Таблички та вказівники полегшують пошуки потрібного об’єкту і до того ж можуть служити елементом декору і носієм фірмового стилю. На таблички і вказівники звертають увагу всі! Це дуже недорогий і ефективний спосіб привернути увагу до свого місця розташування, особливо якщо табличка виконана креативно.

Застосування сучасних технологій і матеріалів дозволяє створювати таблички та вказівники будь-яких форм, кольорів, розмірів і типів. В якості основи для таких табличок застосовуються сучасні недорогі, але дуже популярні матеріали – легкі, міцні та естетичні: акрил, пластик, ПВХ, композит або ж їх механічна комбінація. Для оформлення табличок, покажчиків та вказівників можуть застосовуватися повнокольорові самоклеючі плівки. Крім того, деякі види табличок можуть бути оснащені світлодіодним  підсвічуванням. З огляду на те, що з кожним днем ??з’являються все більше нових підприємств сервісу і громадського харчування, таблички для офісів, готелів, ресторанів, барів та кафе будуть затребувані завжди.

РВП «Кобзар» виготовляє на замовлення таблички, покажчики, вказівники будь-яких видів:

  • дверні таблички
  • адресні покажчики або адресні таблички
  • таблички зі змінними панелями
  • таблички для державних установ
  • таблички «режим роботи»
  • стенди з покажчиками (для торгових центрів з інформацією про орендарів)
  • попереджувальні таблички (не курити, не смітити і т.п.).

РВП «Кобзар» виготовляє на індивідуальне замовлення таблички, покажчики та вказівникиз пластику ПВХ, акрилу, таблички з ПЕТ та інших полімерних матеріалів, зі скла, з композиту, а також з інших матеріалів відповідно до побажань замовника.

Залишити відповідь