Брендування транспорту в Рівному – чудовий спосіб покращити впізнанність і сприйняття бренду, затративши при цьому відносно невеликі кошти. Автомобіль стає потужним інструментом нагадування про фірму чи товар, що постійно переміщається в різні кінці міста, потрапляючи на очі величезній кількості потенційних клієнтів.

 Є можливість використання декількох способів брендування транспорту:

  • поклейка повноколірним друком з подальшою ламінацією;
  • аплікація вініловими плівками;
  • поклейка банера на тенти вантажних автомобілів.

Реклама на транспорті виконується за допомогою обклеювання перфорованою плівкою (якщо передбачається обклеювання вікон) або за допомогою плівки Oracal. Також можливе оснащення автомобіля об’ємними дахових конструкцій для залучення ще більшої уваги аудиторії.

Реклама на транспорті – це дуже вигідно. Вам не потрібно платити за оренду рекламної площі, ви можете створити потрібний образ, заклик, розмістити інформацію прямо на транспортному засобі. А його бачать тисячі людей – тим самим, охоплення аудиторії буде дуже великий. Брендування службових авто – це відмінний спосіб ненав’язливо прорекламувати свій товар. А якщо реклама на автомобілі буде виконана креативно, то це може стати справжнім вірусом, який пошириться серед мешканців міста з блискавичною швидкістю.

Реклама на автомобілі відносно недорога, але дуже ефективна. Щоб створити таку рекламу, достатньо звернутися до спеціалістів РВП «Кобзар». Ми не тільки займаємось виробничим процесом друку на самоклеючих плівках, які беруть участь у створенні реклами на транспорті, а й виконуємо обклеювання вашого автомобіля, брендування автомобілів.

Залишити відповідь