КАЛЕНДАР – це корисний, красивий і не дорогий подарунок, з яким Ваші клієнти чи друзі не розлучаться протягом всього наступного року.

Календарі – це інструменти щоденного планування і засіб реклами Вашої компанії. Вони також можуть відображати корпоративну ідеологію і містити символіку, містити цікаві зображення, які будуть вашою прихованою рекламою або ж просто піднімати настрій тим, хто ними користується завдяки своєму художньому виконанню. Також це престижні корпоративні сувеніри для впровадження в офіс клієнта і формування Вашого іміджу.  Він завжди під рукою: в гаманці, в кишені, на столі, на стіні тощо.

При друку календарів треба враховувати такі особливості, які допоможуть надрукувати Ваш календар індивідуальним і неповторним: великі візуальні образи, об’єднані спільною ідеєю, нестандартне оформлення календарної сітки, можливість вирубки, тиснення після друку календаря тощо.

Ми робимо календарі будь-якого типу і будь-якої складності. Якщо у вас немає розробленого календаря вашої компанії, наші дизайнери створять макет відповідно до ваших побажань. Календарі стануть відмінним подарунком партнерам, клієнтам і співробітникам! РВП «Кобзар» пропонує поліграфічні послуги в Рівному та виготовляє:

  1. Кишеньковий календар.
  2. Настільний календар (горизонтальний, вертикальний).
  3. Настінний календар (календар-плакат, перекидний).
  4. Квартальний календар (односекційні, трисекційні).

Залишити відповідь