ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ в Рівному – один з найефективніших і універсальних видів зовнішньої реклами. Якісно виготовлені, різноманітні за кольором і формою, вони незмінно привертають увагу. Широкий спектр матеріалів, типів підсвічування і технологій виготовлення дозволяють виготовити практично будь-яку рекламну конструкцію із застосуванням об’ємних букв, а в поєднанні з іншими елементами оформлення вони є чудовим інструментом просування бренду підприємства.

Існує кілька основних видів виготовлення літер:

Несвітлові плоскі або об’ємні букви – виготовляються з пластика ПВХ або акрилового скла: можуть бути плоскими і мати товщину від 1 до 10мм або об’ємними і мати глибину до 100мм (в залежності від висоти букв). Найчастіше такі літери встановлюються за допомогою дистанційних тримачів.

Світлові об’ємні букви з внутрішньою підсвіткою. Найбільш поширений вид. За своєю суттю вони являють собою світловий короб складної форми. Лицьова частина таких букв виготовляється з акрилового скла з нанесенням вінілової плівки з ефектом розсіювання світла. Задня частина букв зазвичай виготовляється з пластику ПВХ. Для внутрішнього підсвічування об’ємних букв застосовуються: люмінісцентні енергозберігаючі лампи, неонові трубки та світлодіодні модулі, що уможливлює організацію різних світлодинамічних ефектів.

Об’ємні букви з ефектом “контражур”. Лицьові та торцеві частини таких букв виготовляються з ПВХ. Задня стінка літер виготовляється з прозорого оргскла. Всередині букв встановлюються світлодіоди. Такі букви монтуються на стіну за допомогою дистанційних тримачів і в нічний час навколо букви утворюється своєрідний і дуже ефектний ореол, так званий “контражур”.

Варто зауважити, що наведені тут приклади виготовлення об’ємних букв і знаків є лише “базовими”. Комбінування різних способів і технологій допомагає реалізовувати будь-які ідеї.

Об’ємні букви – одна з головних складових загального зовнішнього оформлення будь-яких офісних будівель, кафе, ресторанів, клубів, торгових центрів, супермаркетів, салонів краси та інших будівель. Об’ємні букви здатні перетворити фасад будівлі, надати йому оригінальності і впізнаваності.

Ми можемо створити об’ємні букви з додатковими декоративними елементами, а також нанести різноманітні текстури, при цьому колірна гамма нічим не обмежена. Для виготовлення поверхні букв ми застосовуємо сучасні легкі і міцні матеріали – пластик, ПВХ, акрил, алюмінієві композитні панелі (АКП, або композит), кольорові ПВХ-плівки. Також можуть застосовуватися й інші матеріали.

Залежно від Ваших потреб і бюджету, ми запропонуємо вам оптимальний спосіб виготовлення об’ємних літер: світлові об’ємні букви – дорогий і ефектний варіант, несвітлові об’ємні букви – більш економний варіант. Ми також надаємо послуги монтажу об’ємних літер.

Залишити відповідь