ВІЗИТКИ – це невід’ємний атрибут будь-якої ділової людини. Візитка, яку керівник або представник організації вручає клієнтам або партнерам компанії – це саме той предмет, який буде знаходитися перед очима людини, що роздумує над питанням: чи можна мати з вами справу? А іноді для того, щоб зав’язати потрібні ділові зв’язки, є лише пара хвилин. І саме тут обмін візитками – ефективний і, мабуть, єдиний спосіб ці зв’язки створити. Можливо, ваше обличчя і костюм не запам’ятають, але візитка залишиться у людини і збереже уявлення про вас.

Цифровий друк візиток дозволяє отримати дуже насичені, яскраві відбитки, використовуючи різні за фактурою матеріали. Існують нетрадиційні матеріали для друку візиток – пластик, акрил і навіть метал.

Виготовлення візиток як процес може включати дуже цікаві технології та креативні дизайнерські рішення. За допомогою цифрового друку створюються цікаві рішення для ексклюзивних візиток на дизайнерських картонах та різних цікавих фактурах.

Більш дешевим є виготовлення візиток за допомогою офсетного друку. Він має вищі показники зносостійкості, але має для друку набагато менше варіантів по матеріалам. Ми запропонуємо Вам ексклюзивні дизайнерські рішення для офсетного друку, що надасть Вам можливість створити індивідуальність саме для Вашої компанії.

Сучасні візитки бувають декількох типів: індивідуальні, корпоративні візитки та рекламні візитки, які дозволяють розповсюдити інформацію про вашу продукцію або надати знижки на її придбання. Замовити друк візиток в Рівному ви можете у  РВП «Кобзар».

Залишити відповідь