Оформлення вітрин в Рівному для магазинів, торгових центрів і бутиків, супермаркетів і кіосків – важливий елемент зовнішньої реклами. Правильне оформлення вітрини сприяє залученню потенційних споживачів, формує імідж елітного або масового об’єкта споживчого інтересу. Привабливо і грамотно оформлена вітрина – запорука уваги покупців до продуктів і послуг. Ще однією вимогою до оформлення вітрини є можливість швидкої заміни інформаційного наповнення. Для реалізації таких завдань в даний час широко застосовується технологія обклеювання вітрин за допомогою самоклеючих вінілових плівок.

При цьому існує кілька варіантів такого оформлення вітрин:

  • Аплікації з кольорових однотонних плівок (найчастіше це написи, що оголошували про знижки, нові надходження, про відкриття або закриття торгової точки).
  • Нанесення плівки з повнокольоровим друком (зазвичай це реклама, що виконує як інформаційну, так і декоративну функцію).
  • Оформлення вітрин за допомогою перфорованої плівки.
  • Оформлення вітрин за допомогою банера, плакатів, постерів (за бажанням замовника як з підсвічуванням, так і без).
  • Креативне оформлення вітрин з використанням нестандартних матеріалів (наприклад, об’ємні конструкції у вітрині).

Оформлення вітрин самоклеючими вініловими плівками – найбільш популярний варіант. Основні його переваги – простота обклеювання та відносно невисока вартість. До того ж, при обмеженості бюджету і відсутності технічної можливості встановлювати складні елементи зовнішньої реклами, оформлення вітрини плівками – відмінне рекламне рішення.

Кваліфіковані працівники РВП «Кобзар» здійснюють оформлення вітрин магазинів, супермаркетів, бутиків, торговельних центрів, салонів та інших підприємств. Ми маємо власне обладнання для друку та порізки плівок. Замовити оформлення вітрин, можна зателефонувавши нам за телефонами: (0362) 40-05-30, (097) 736 00 42.

Залишити відповідь