1231ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК – це нанесення зображень великих форматів на листових і рулонних матеріалах. У більшості випадків, такими матеріалами є папір, вінілова плівка (наприклад, ORACAL), банерна тканина, сітка, прапорна або ПВХ-тканиниі т. д. За допомогою сучасної технології широкоформатного друку ми можемо виготовити для Вас будь-які повнокольорові зображення.

Дуже широке застосування широкоформатний друк знайшов в зовнішній рекламі. За допомогою cольвентного широкоформатного друку виготовляються зображення для таких рекламних носіїв як: брендмауери, білборди, скроли, пілони, призматрони, троли, сітілайти та ін. Крім того, за допомогою такого друку виготовляється реклама на транспорті. Саме сольвентні фарби найчастіше використовують для зовнішнього застосування. Сольвент на 56% складається з ароматичних вуглеводнів, а також сольвент, який проникає в структуру матеріалу, на якому проводиться друк. Сольвентна фарба володіє цілим рядом характеристик, необхідних для зовнішньої реклами: не вигорає, не розмивається водою і стійка до кліматичних умов

Для внутрішнього застосування використовують водні, екосольвентні, масляні і УФ-чорнила. При виготовленні різних елементів інтер’єру, виставкових стендів і вітрин використовується екосольвентний широкоформатний друк. За допомогою екосольвентного друку по полотну, за рахунок використання якісних матеріалів і якості друку, можна отримати яскраві, соковиті репродукції. Відмінною особливістю екосольвентного друку є використання спеціальної фарби.

Сольвентний друк використовують в основному для великих форматів, зображення на яких розглядають з певної відстані. Роздільна здатність такого друку до 360 dpi. Якщо ж потрібно на зображенні надрукувати шрифти до 5 мм чи інші дрібні елементи тоді використовується екосольвентний друк. Його роздільна здатність до 1440 dpi.

Для зовнішньго і внутрішнього широкоформатного друку використовують різні друкувальні пристрої. Правильний вибір друкарської техніки прямопропорційно відображається на якості графічної продукції. Тому, для інтер’єрного широкоформатного друку звичайно використовуються спеціальні плотери з чорнилом на основі екосольвента та на водній основі. Продукцію, яка буде служити на вулиці, друкують сольвентні плотери, в яких використовуються чорнила на основі сильних розчинників.

Плотер – це спеціальний механізм, за своїм виглядом нагадує величезний принтер і діючий за подібним принципом. У широкоформатному друці за допомогою автоматичних налаштувань плотера через комп’ютер вичерчують з великою точністю малюнки, схеми, складні креслення і будь-яку іншу графічну інформацію на папері і спеціальних матеріалах великих розмірів.

Широкоформатний друк в Рівному – це найдешевший спосіб виготовлення зовнішньої реклами. Ми пропонуємо якісний сольвентний друк шириною до 3,2 м і екосольвентний друк шириною до 1,6 м. Якщо ж вам потрібен друк більшої ширини, тоді друк виконується декількома частинами і вони проварюються між собою. Таким чином можна отримати суцільне зображення без обмеження розміру. Наш друк стійкий до води, ультрафіолету, механічних впливів, при зовнішньому використанні гарантія 2 роки без будь-якого додаткового захисту.

Залишити відповідь