Широкоформатний друк в Рівному на папері. Який поділяється в залежності від матеріалу, на якому виконують друк в РВП “Кобзар”.

Найдешевший друк на папері BlueBack (блюбек) POSTER DIGITAL.

Папір BlueBack (блюбек) – папір для повнокольорового широкоформатного друку, що не просвічується, яка використовується для зовнішньої реклами, зокрема, для друку білбордів.
Папір BlueBack (блюбек) має одну сторону блакитного кольору, завдяки цьому, лицеве зображення захищається від просвіту, що зручно для монтажу.
Папір BlueBack (блюбек) стійкий до коливань температури і вологості, впливу ультрафіолету, води і вітру, а довговічність зображення досягається завдяки чорнила на основі сольвентних барвників.
Застосовується папір блюбек для розміщення на щитових конструкціях з періодом розміщення до 3-х місяців.
Щільність: 115 г / м.кв.
Стандартні розміри рулону: 1,56 х 100м (18 кг); 1,56 х 300м (54 кг).

Використовують, коли немає високих вимог до якості самого зображення. Зворотній бік паперу має голубий колір, що дає змогу клеїти його на поверхні зі старим зображенням, не ризикуючи при цьому, що старе зображення проступить назовні. Непогано витримує зовнішні погодні умови, завдяки чому найчастіше використовується для виклейки зображень на біг-бордах.

Папір для друку постерний. Використовується для сіті-лайтів, плакатів, тощо. При підвищених вимогах до якості зображення, особливо при наявності дрібних шрифтів друк виконують на екосольвентному принтері.

Високоякісний друк на папері City light (сітілайт).

Сітілайти – це рекламна конструкція, призначена для зовнішнього і для внутрішнього використання.

Односторонні сітілайти можуть кріпитися до будь-якої опори, що витримує вагу конструкції.

Двосторонні сітілайти робляться на опорі і можуть встановлюватися і переміщатися куди завгодно.

Стандартні сітілайти мають розмір 1,2х1,8 м і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини, що дозволяє їх бачити добре в темний час доби.

Сітілайти – це реклама, що відображає вашу індивідуальність, ваш імідж. Як правило, сітілайти використовують біля торгових центрів для реклами, а також для акцій, лотерей, розіграшів. Для сітілайтів використовують напівпрозору папір, який пропускає світло і привертає увагу до себе в темний час доби. Друк на папері City-light (сітілайт) використовується для оформлення таких різновидів рекламних площин як лайтбокси, скролери, беклайти і пілони.

При виготовленні сітілайтів можливий індивідуальний підхід.

Друк на папері city-light точно така ж сольвентнтнимі чорнилом як і на папері блюбек. Постери для рекламних конструкцій сітілайт так само виготовляють строком до 3х місяців. Папір на відміну від інших рекламних матеріалів менш стійка до часу і швидше втрачає свій зовнішній вигляд навіть перебуваючи всередині світлового короба. Друк постерів на папері це самий дешевий спосіб широкоформатного друку. Більш надійними способами широкоформатного друку є друк на самоклеючій плівці і на банерній тканині. Більш докладно про дані видах друку читайте у відповідних розділах сайту.

Залишити відповідь