Екосольвентний друк , екосольвентні чорнила, екосольвент – це екологічний сольвент, який немає неприємного запаху. Продукція, надрукована на екосольвентному принтері може використовуватися як для зовнішьої, так і для внутрішньої реклами, декорування скла, стін та інших складових інтер’єру. Широкоформатний друк в Рівному на основі екосольвентних чорнил завдяки малій крапці друку дає можливість якісно відтворювати дрібні деталі, символи та знаки.

Максимальна ширина друку 1,6 м.

Роздільна здатність 1440 dpi.

Гарантія до 3-х років при зовнішньому використанні.

Екосольвентний друк в фотоякості дає можливості створювати інтер’єрні рішення, друкувати фотошпалери, рекламні постери, картини на полотні, які знаходяться в зоні близької видимості.

Завдяки інноваційній системі друкуються найдрібніші деталі, а розташування друкованих голів у шаховому порядку повністю виключає появу смуг на зображенні. До того ж, завдяки функції подвійної заливки Ви можете отримати неймовірно яскраві та насичені зображення.

РВП «Кобзар» пропонує такі послуги з широкоформатного екосольвентного друку:

 • плакати будь-яких розмірів на папері city-light і вологостійкому папері blueback;
 • постери для сіті-лайтів;
 • друк на самоклейці типу ORACAL, світлопропускній плівці;
 • банери в інтер’єр, для мобільних стендів, х-банери типу «павук»;
 • друк фото, картин, репродукцій на художньому полотні;
 • друк зображень на шпалерах;
 • друк на прапорній тканині.

Замовляйте екосольвентний друк у нас і Ви отримаєте високоякісну продукцію протягом 24 годин після затвердження макету. Для оптових замовників і рекламних агентств діють спеціальні пропозиції.

Матеріли, які ми використовуємо для друку:

 1. Папір City-light – папір для сітілайтів, афіш, плакатів. спеціально створений для світлової реклами: світлових коробів (сіті-лайтів) та конструкцій з внутрішньою підсвіткою.
 2. Вологостійкий папір BlueBack – папір для зовнішнього використання, стійкий до вологи, внутрішня сторона блактиного кольору, який при намоканні не дає зображенню просвічуватись. Папір BlueBack використовують для поклейки біл-бордів
 3. Банерна тканина Frontlit – непрозорий матеріал білого кольору, який використовується в рекламних конструкціях з фронтальною підсвіткою). Він широко використовується для виготовлення щитової та великогабаритної настінної реклами.
 4. Банерна тканина Backlit – матеріал, спеціально створений для світлової реклами: світлових коробів та конструкцій з внутрішньою підсвіткою.
 5. Банерна сітка (mesh) – це міцний матеріал, який завдяки перфорації має меншу вагу і має меншу парусність. На банерній сітці друкують плакати, банери, брендмауери.
 6. Самоклеюча плівка – міцна самоклеюча поліхлорвінілова плівка з поліакриловою клейкою основою. Друк на самолеючій плівці широко використовується в рекламі на транспорті, світловій рекламі, рекламі на вітринах магазинів. Друкуємо на білих та прозорих плівках (глянцева, матова), світлопропускній для поклейки лайтбоксів.
 7. Самоклеюча сітка One Way Vision – це перфорована самоклеюча плівка, яка дає змогу світлу проникати скрізь зображення. Широко використовується в брендуванні вітрин та транспорту.
 8. Художнє полотно (холст) – максимально наближений матеріал до того, що використовують художники. Покритий спеціальним шаром, що дозволяє виконувати широкоформатний друк фотографічної якості. Після друку полотно з зображенням натягується на підрамник, який можна придбати в багетних майстернях.
 9. Прапорна тканина – текстильна, адаптована під екосольвентні фарби.

Залишити відповідь