ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА – це додаткові послуги з обробки матеріалів, на яких надруковано рекламне зображення.

 Післядрукарська обробка (постпрінт) включає в себе наступні послуги:
– порізка пряма в розмір – застосовується для порізки банерної тканини, полотна, сітки, плівки, листових матеріалів та ін.;
– проклейка полів – необхідна для посилення міцності країв рулонних матеріалів (банера, сітки) і для встановлення люверсів;
– зварювання та склейказастосовуються для збільшення рекламної площі;
– встановлення люверсів – необхідно для подальшого закріплення / установки / розтяжки рекламного банера, постера на вертикальній поверхні.
 

Люверси – це спеціальні металеві кільця з оцинкованого заліза або латуні різного діаметру. Люверси вставляються в спеціально, заздалегідь підготовлені отвори, пробиваються через два шари банерної тканини одночасно спеціальним пристроєм, та скріплюються механічним затисненням або збиванням з двох сторін.

Величина загину полів залежить від величини надрукованого виробу і діаметра використовуваних люверсів.Встановлені на матеріалі люверси служать для зміцнення країв отвору в матеріалі (вінілова і натуральна тканина, пластик і т.д.) на певній відстані від краю для забезпечення необхідної міцності.

Люверси встановлюються на всьому протязі баннерного полотна, як правило, через кожні 30 см (20 або 15 см), але можливі інші повторювані або довільні комбінації.

Проклейка кишень – застосовується для кріплення банерів і перетяжок. Крім люверсів використовуються клеєні кишені, в які потім можуть вставлятися кріпильні елементи, наприклад, труба або жорсткий канат. Це дозволяє забезпечити рівномірність і жорсткість натяжки полотна по всьому периметру.

Такі кріплення використовують найчастіше для натяжки невеликих полотен всередині приміщень, де використовують тільки горизонтальні кишені. Нижня кишеня з вставленою в нього трубою відтягує і натягує полотно, тоді як верхній горизонтальний край може кріпитися за краї вставленої в кишеню трубки.

Посилення тросом, стропою – застосовується для зміцнення країв матеріалу (кишень) і для подальшого розтягування / натяжки матеріалу на поверхні.

Ламінація (глянцева, матова) – необхідна у випадках, коли потрібно захистити надруковане зображення від зовнішнього впливу навколишнього середовища і надати додаткову міцність рекламному постеру.

Ламінація для напольного нанесення – застосовується для захисту зображення, надрукованого на самоклеючій плівці, і додання додаткової міцності та стійкості до тертя.

Фігурне різання листових матеріалів по заданому контуру – необхідна для надання необхідної форми після того, як зображення надруковано на листовому матеріалі.

Накатка плівки на листові матеріали – це операція наклеювання самоклеючої плівки на жорстку основу або поверхню (пластик, пінокартон і т.д.). Крім жорсткості плакат набуває ідеально рівної поверхні. Для наклейки зображення друкують на самоклеючій плівці. В якості основи найчастіше використовують пластик, полікарбонат, композит.

Залишити відповідь