На сьогоднішній день без плотерної порізки не обходиться жоден проект по зовнішній рекламі. Вона застосовується всюди: для оформлення та декорування вітрин, рекламних вивісок, оформлення транспорту, виготовлення наклейок, кольорових колажів, табличок та стендів, обклеювання об’ємних букв тощо.

Плотерна порізка – це висікання високої точності на матеріалах, що мають підкладку: самоклеючий папері, самоклеюча плівка (Oracal), термопереносна плівка (для переносу на тканину). Зроблене таким чином зображення з легкістю переноситься на будь-яку поверхню, не утворюючи зазорів. Фактично, створюється трафарет з плівки, яку потім наклеюють на будь-які тверді рівні поверхні. При наклейці «стик-в-стик» можна оформити дуже великі площі. Плотерна порізка робить надріз точно до підкладки, не зачіпаючи її. Вирізане таким чином зображення дуже легко наносити на поверхню.

Плоттером можна вирізати малюнок чи текст будь-якої складності, а вже  потім робити аплікацію. Таким чином виконується оформлення безлічі об’єктів – на вулицях і всередині приміщень зазвичай величезна кількість таких аплікацій.

Плівка може бути різноманітна: світловідбиваюча, флуоресцентна, вітражна. Тому можлива реалізація величезного спектру проектів, створення цікавих варіантів рекламної продукції. В результаті виходять яскраві та насичені зображення.

Плотерна порізка в Рівному дозволяє досягти високої швидкості виробництва рекламної продукції. Крім того, стали популярні вінілові аплікації на стіну як елемент оформлення інтер’єру. У такому випадку без плоттерной підрізування теж не обійтися.

Ми використовуємо професійний ріжучий плотер Teneth TH1300, оснащений системою оптичного позиціонування, що дозволяє робити порізку попередньо надрукованого зображення навіть по самому складному контуру. На даному обладнанні ми виготовляємо порізку самоклеючих плівок, виготовляємо трафарети, наклейки складної форми, тощо.

Залишити відповідь