РЕКЛАМНА ЛИСТІВКА – це інформаційний продукт формату від А7 до А4 з одно- або двостороннім офсетним друком, хоча в залежності від маркетингового бачення можуть бути абсолютно різними. В основному, рекламні листівки несуть інформацію про акції, розпродажі та новинки.

Листівки дозволяють провести рекламну кампанію для конкретної аудиторії в конкретному місці. Безліч достатньо креативних ідей можна реалізувати за допомогою цього інструменту.

Переваги рекламних листівок очевидні: актуальність змісту, великий наклад при мінімальних витратах, оперативність випуску і поширення, короткочасність використання. Листівка є незамінною на виставці або інших масових заходах.Інформація, розміщена на листівках, дозволить сформувати досить повне уявлення про Вашу компанію.

У РВП “Кобзар” виготоляють листівки формату А6, А5, А4 на папері будь-якої щільності, в тому числі, і на дизайнерському картоні. Також можливо замовити листівки під індивідуальні розміри замовника.

Найпопулярнішим видом рекламної листівки є флаєр (єврофлаєр) – це невелий одно аркушевий носій, що поширює необхідну інформацію про фірму, товар чи послугу. Зазвичай, для друку використовують крейдяний папір, з одно- або двохстороннім друком. Стандартні розміри: 99х210 мм.

Вітальні листівки краще виглядають на папері щільністю 300-350 грам/м2 або це може бути один із видів дизайнерського картону.Найпоширеніші розміри – 148х105 мм, 210х100 мм – так вони найкраще підходять для пересилання у конвертах.

БУКЛЕТИ зручно використовувати коли вони виготовлені книжечкою у форматі А5 (210х148 мм) та А4 (210х290 мм).

Одним з найбільш популярних видів поліграфічної реклами служать буклети, які носять пізнавальний і ознайомлювальний характер про конкретні послуги або товари Вашої організації.Цей вид рекламної поліграфічної продукції на своїх сторінках здатний розмістити важливу інформацію про продукт, презентувати його в найвигіднішому і зручному для розуміння потенційних покупців вигляді. Розмір буклета дозволяє без зусиль помістити його в конверт для адресної розсилки, і Ваша продукція ефективно просуватиметься на ринку товарів та послуг. Виробництво буклетів прийнято розділяти на два види: іміджеві буклети і буклети масового, рекламного характеру.

Буклети використовуються як роздатковий матеріал, але найчастіше вони знаходяться на спеціальних стійках в банках, виставкових і торгових залах. Кожен бажаючий може взяти буклет з цікавою для нього інформацією або ж отримати у промоутера. Сам формат буклету дозволяє домогтися оптимального розміщення всієї інформації.

Замовити друк листівок, флаєрів, буклетів в Рівному можна у РВП «Кобзар», ми виконуємо оперативний друк листівок, якісно і швидко. Також ми пропонуємо послугу розробки макету будь-якої рекламної листівки і всі необхідні післядрукові роботи.

Залишити відповідь