ПОЛІГРАФІЯ в Рівному – невід’ємна частина корпоративного стилю компанії. З її допомогою власники бізнесу доносять інформацію про себе та свою діяльність до клієнтів, партнерів і співробітників. Візитки, календарі, листівки, буклети, каталоги, папки, фірмові бланки, конверти – все це елементи корпоративної поліграфії.

КОРПОРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ – це своєрідне обличчя компанії, щоб створити і підтримувати певний імідж, поліграфічна продукція повинна проводитися в комплексі. Вона обов’язково повинна бути високої якості – це свідчить про те, що компанії можна довіряти.

Ми виготовляємо корпоративну поліграфію у відповідностіз брендбуком (brandbook) вашої компанії, а також займаємось розробкою фірмового стилю, щоб потім втілити його на поліграфічній продукції. Ми здійснюємо всі види до- і післядрукарської обробки. Ми готові працювати з вашими макетами або доручити їх створення талановитим спеціалістам по дизайну, що працюють в команді  Рекламно-виробничого підприємства «Кобзар». Ми пропонуємо цифровий та офсетний друк поліграфічної продукції.

Поліграфічна продукція, розповсюджувана під час проведення рекламних заходів, на тематичних виставках і конференціях, дозволяє значно розширити коло ваших потенційних клієнтів. Тому, для того, щоб у них була можливість побачити тільки ваші найкращі якості і отримати повне уявлення про те, що вашій організації можна і потрібно довіряти – краще завчасно продумати концепцію всієї лінійки поліграфії і замовити друковану продукцію найкращої якості у надійного фахівця.

В арсеналі  РВП «Кобзар» є все для того, щоб ваша друкована продукція була якісною, такою, що запам’ятовується, стильною, незвичайною і обов’язково працювала на формування позитивного іміджу вашої компанії. Крейдований картон, численні види дизайнерського паперу, пластик і різні способи високоякісного друку зображень, такі як шовкографія, конгрев, тиснення і тамподрук – ось основні складові ідеальної поліграфічної продукції.

Залишити відповідь