Ростові фігури або боді стенди – це плоскі рекламні конструкції з жорсткого матеріалу з підтримуючим елементом із зворотного боку або знизу. Найчастіше, боді стенди підлогові, і виготовляються у вигляді людини, тварин, персонажів мультфільмів, рекламованого товару або будь-яких інших форм. Вони використовуються, як у зовнішній рекламі, так і для інтер’єрного брендингу.

 

Види ростових фігур

  • за місцем розміщення: інтер’єрні та вуличні;
  • односторонні – рекламна інформація розміщується тільки з одного боку (конструкції оптимальні для невеликих приміщень, і розміщуються біля стіни);
  • двохсторонні – зображення нанесено з двох сторін, як правило, однакове (розміщуються біля дверей або в коридорах, двохсторонні ростові фігури часто використовуються як вказівники):
  • ростові фігури-стійки з кишеньками для поліграфії (листівок, флаєрів, буклетів, газет);
  • ростові фігури-стійки для фото (з отворами для проведення фотосесій).

 

Розміри і форми ростових фігур

Як правило, ростові фігури мають реальні розміри людини або предмета, які вони повторюють – завдяки цьому вони привертають увагу. Висота боді стендів, зазвичай, не перевищує 150-190 см; ширина – від 70 до 90 см.

Для виготовлення ростових фігур використовується акрил, ПВХ, полістирол, картон, композит, фанера, і інші відповідні матеріали – це залежить від бюджету і місця розташування виробу. Для боді стендов, які стоятимуть всередині будівлі, краще використовувати картон, а для вуличних ростових фігур – пластик або композит.

Нанесення зображення на фігуру здійснюється двома способами:

  1. Друк зображення на самоклейках і “накатка” на поверхню заготовки.
  2. Прямий друк на матеріалі.

 

Види підстав

Залежно від місця установки підбирається вид підставки для фігури. Посилений центр конструкції необов’язковий при установці в приміщенні.

  • Плавники. Односторонні або двосторонні. Для односторонньої фігури досить простих “плавників” на задню сторону. Для двосторонньої виготовляємо кріплення на обидві сторони.
  • Металевий каркас. При монтажі на вулиці необхідно підставу з металевої квадратної труби, щоб конструкцію не здуло вітром.
  • Подіум. Найдорожчий варіант підстави – він відмінно підходить для великих боді стендів.

Залишити відповідь