ВИВІСКИ в Рівному – привабливі і запам’ятовуються, динамічні і виразні, можуть зіграти значну, а іноді й вирішальну роль в успішній діяльності будь-якої компанії. Вивіска, яка встановлюється на вулиці обов’язково має виготовлятися з композиту для того, щоб погодні умови (зовнішні чинники) «не викручували» матеріал. Натомість, якщо вивіска встановлюється в приміщені (торговий центр, офісний центр), то використовується дешевший матеріал ПВХ. В обох випадках на поверхню вивіски наклеюється плівка із друкованим зображенням або плотерною порізкою.

Природно, найважливішу роль у створенні реально працюючої на вас вивіски, грає майстерність і політ фантазії дизайнера. Розвиток же сучасних технологій в такій справі, як виготовлення вивісок і використання для їх виробництва сучасних матеріалів, дозволяє створювати вивіски найрізноманітніших форм, видів і призначення: світлові вивіски, несвітлові вивіски, об’ємні вивіски, фризи, банерні короба, композитні світлові вивіски.

Світлові вивіски як засіб зовнішньої реклами, з’явилися вже давно, але в наші дні, завдяки появі нових технологій і матеріалів, цей вид зовнішньої реклами придбав нові оригінальні форми і риси. Внутрішня ж підсвічування в світлової вивіски надає можливість навіть у темний час швидко і зі значної відстані знайти потрібну компанію, торговельне підприємство, офіс або іншу установу. Світлові рекламні вивіски виготовляються з ПВХ і акрилу. Зображення наноситься за допомогою наклейки повноколірної самоклеючої плівки. Світлові рекламні вивіски мають вбудовані джерела світла – енерго-економні світлодіодні модулі, що забезпечують безперервне і рівномірне світіння вивіски протягом тривалого часу.

Фризи – один із сучасних і дієвих елементів зовнішньої реклами і компонентів в оформленні фасадів будівель. Фриз являє собою довгу і вузьку поздовжньо-вертикально розташовану площину, яка використовується для об’ємного виділення на фасаді будівлі певної його частини. Площина фриза може бути використана як основа під розміщення логотипів, лайтбоксів або об’ємних літер. Конструкція фриза припускає наявність або відсутність підсвічування, а також може бути об’ємною або плоскою. Через те, що фризи є зовнішніми конструкціями, матеріали з яких вони виготовляються, застосовуються матеріали стійкі до несприятливих умов навколишнього середовища і сонячного випромінювання. Слід сказати, що завдяки використанню фризів можна істотно економити рекламний простір.

Банерні короби представляють собою короб з лицьовою поверхнею з банерної тканини з зображенням, виконаним з використанням технології повноколірного друку. Банерні короба дозволяють виробляти великі рекламні поверхні, що не мають стиків і припускають стабільність таких поверхонь до температурних перепадів і стійкість до несприятливих погодних умов. Внутрішня підсвітка баннерного короба проводиться за допомогою енерго-економних світлодіодних модулів, які передбачають тривалу експлуатацію.

Композитні світлові вивіски виготовляються з сучасного композитного матеріалу за допомогою технології фрезування та інкрустації. Візуально вивіска виходить цілісною, без стиків і швів. Композитні світлові рекламні вивіски, короби можуть мати дуже широку кольорову гаму – аж до срібних або золотих відтінків. Рекламна вивіска з композитного матеріалу зазвичай інкрустується відповідними бренду компанії логотипами, буквами і символами, виготовленими з фрезерованного кольорового пластику, акрилу (оргскла) або світлорозсіючої плівки. Підсвічування вивіски проводиться за допомогою енерго-економних світлодіодних модулів.

Несвітлова вивіска є хорошим і на додачу економним рішенням для компаній, які дотримуються більш суворого і менш зухвалого стилю. Такий підхід зовсім не означає, що через відсутність підсвічування, вивіска не зможе працювати на вас. Просто в цьому випадку ефект світло-візуального впливу може бути компенсований за рахунок досить нестандартних дизайнерських ідей та рішень, які зможуть привернути увагу перехожих. Виготовляються несвітлові рекламні вивіски із пластику, ПВХ і акрилу.

Замовити, виготовити рекламну вивіску, вивіску на магазин, вивіску на кафе, світлову вивіску, несвітлові вивіски, світлові короби, композитну світлову вивіску, банерні короба, фризи можна звернувшись до професіоналів у місті Рівне РВП «Кобзар».

Залишити відповідь